ערב בנות

5 תגובות ל-"ערב בנות"
 1. אתון עיוורת

  נשמע ערב נחמד נורא. את הקישור לסלומונלה לא מצאתי…

 2. CrazyVet

  אכילת ביצים ללא בישולם יכול לגרום לזיהום/הרעלת סלמונלה (toxiinfection), כמו שקורה מדי פעם כשמישהו לא חכם במיוחד מכין מיונז מביצים חיות ולא מקרר אותו, לדוגמא. אבא שלי תמיד היה מפחיד אותנו ואומר שאסור ללקק את בלילת העוגה, כי הביצה לא מבושלת ונחטוף מזה סלמונלוזיס. אבל עכשיו בלימודים הסבירו לנו שכמו כל דבר, גם סלמונלה תלויית מינון – כלומר יש מינון מינימלי שמתחתיו מאוד לא מתפתחת הרעלה. לכן ה"טעימות" האלה לא ממש מסוכנות.
  יותר מדי אינפורמציה, אני יודעת 🙂

 3. אתון עיוורת

  אני יודעת מה זה סלומונלה 🙂 מעבר לזה שיש לי עבר אקדמי מפואר במדעי החיים, יצא גם שבתקופה שטסתי עם בריטיש איירוויס, היה הסיפור הזה של אנשים שמתו מהרעלת סלומונלה – שהם תפסו מהארוחה שהם קיבלו במטוס – בעקבות הסיפור הפסקתי לטוס איתם (וגם חזרתי ארצה כך שמילא זה הפסיק להיות רלבנטי).
  התכוונתי שלא ראיתי לאיפה בטקסט מתחבר הסיפור עם הסלומונלה ( איפה הציון של השתי נקודות בטקסט…) לא רואה איזכור של ביצים בטקסט ( הבורקס????)

 4. CrazyVet

  אופס… הלכה לאיבוד הכוכבית.
  הייתה אמורה להיות פסקא על החוסר במתכונים, אלתור וטעימות ישר מהבלילה שמכילה ביצה.
  פשלה שלי 😳

 5. R

  Hola,
  ta sabes que soy.
  Para buenos vinos portugueses hay que ir un poco y llegar a Gracia. En calle Verdi tienes "A casa portuguesa" donde tienen vinos y cositas ricas de Portugal…. Ya he probado yo una cantidad de vinos portugueses y es interesante! Saben diferente a los españoles.
  Beso, ja parlarem